Aynı Çekirdek Yapıda Bütün Sistemler

Mergentech Çekirdek Sistemi, uygulamaların bir bütün olarak aynı temel üzerine inşa edilmesini sağlar. Bu sayede sistem üzerindeki kontrol maksimum düzeye getirilerek, işleyişin parametrelerle tanımlanabilir hale getirilmesi ve standart bir işleyişin oluşturulması amaçlanır.

"Mergentech"e Özgü Sistem Bileşenleri: Enlil sisteminde standart Java bileşenleri geliştirilerek kullanıcının programı kullanmasını kolaylaştıran açıklayıcı ve kullanıcı dostu yeni bileşenler hazırlanmıştır. Bu bileşenler tüm sistemde aynı özelliklere sahip olarak, kullanıcıların programdan maksimum rahatlığı ve verimi elde etmesini sağlar.

Geliştirilebilirlik: Mergentech çekirdek sistemi mevcut sistemin işleyişine etki etmeden farklı özellikler eklenmesine ve tüm sistemler tarafından kullanılmasına olanak sağlar.

Güvenlik: Sistemde yapılan tüm sorgulamalar ve işlemler, çekirdek yapı vasıtasıyla kayıt altına alınır. Bu sayede ayrıca bir mekanizmaya ihtiyaç duyulmadan tüm sistem erişimleri kontrol altında tutulur.

Her Zaman En Güncel Java Sürümü: Mergentech çekirdek sistemi en güncel Java kütüphaneleri kullanılarak oluşturulmuştur. Bu sayede sistem, Java teknolojisindeki yenilikleri her zaman destekleyecek, güncel halini takip edecektir.

Harici Kütüphaneler: Mergentech sisteminde, sistem bileşenleri ile ilgili ana yazılım üreticileri (Oracle, Sun, Apache) haricinde herhangi bir kütüphane kullanılmamaktadır. Bu sayede kütüphanelerin ileriki Java sürümlerini desteklemesi garanti altına alınmıştır.

Farklı Bölgesel Seçenekler: Mergentech çekirdek sistemi, farklı dil ve bölgesel ayarlara göre kullanılmaya uygundur. Lokalizasyon ayarları kullanıcı bazında belirtileceğinden, farklı kullanıcılar aynı verilere diledikleri bölgesel seçeneklerle ulaşabilirler. Tarih ve sayı alanları gibi format özellikli alanlar, kullanıcının bölgesel seçeneklerine göre farklılıklara uyumludur.